грн. | Доставка

Як правильно вибрати м’які меблі

    На сьогоднішній день у продажу представлено безліч товарів, тому покупцеві тут дається великий вибір. Ринок меблів також не є виключенням з цього правила. Зараз є багато фірм, що спеціалізуються на виробництві м’яких меблів. Тому зараз не є проблемою купити вподобаний комплект меблів. А ось якість продукції часто не відповідає вартості.

    При виборі меблів треба з’ясувати в першу чергу фірму, яка виробляє дані меблі. Потім варто звернути увагу на те, з якого матеріалу зроблений каркас. Дуже часто покупець дивиться тільки на красу і зовнішній вигляд м’яких меблів, а потім через деякий час бачить, як вигоряє оббивка або ж ламається каркас. Саме тому і варто звертати увагу на всі нюанси.

   Після того, як з’ясується виробник, потрібно дізнатися в яких умовах збирається меблі. Потім подивитися, з чого зроблений каркас. Слід уважно оглянути всі меблі для того, щоб мати уявлення про те, наскільки якісно зроблена збірка. Щоб переконатися в міцності крісла або дивана слід сісти на нього. І вмостившись зручніше прислухатися, не скрипить чи меблі і не хитаються. Якщо в меблях є хоч один дефект, то не варто вірити продавцеві, що з часом все виправитися. Такі меблі не треба купувати. Після того, як був оглянутий каркас і він опинився в повному порядку, то наступним кроком стане вибір наповнювача меблів. Так як від наповнювача безпосередньо залежить довговічність і міцність меблів. Щоб переконатися в комфортабельності дивана або ж крісла саме для вас, необхідно просто сісти на нього.

   Коли немає абсолютно ніяких неприємних відчуттів, то саме ці меблі вам підходить. Оббивка теж має важливе значення в довговічності та вартості меблів. Так, більш дорога оббивка прослужить набагато довше, ніж дешева. Але навіть при купівлі меблів з недорогої оббивкою, при якісному догляді і дбайливе відношення, можна розраховувати на довгу службу. За всіма іншими параметрами вибір слід робити самостійно.Так як розмір або колір підбирається кожним покупцем самостійно і параметрів якості для такого вибору не існує.

 

×