грн. | Доставка

Користь ортопедичних матраців

     Як стверджують лікарі, для здоров'я вельми корисний нічний сон, він допомагає відновити втрачені за робочий день сили. На жаль не завжди таке відбувається, іноді прокидаючись вранці, відчувається колосальна втома. Причиною може виявитися неправильно вибрана подушка і матрац.

     Ортопедичний матрац відзначається правильним положенням тіла, розподіляє вагу сплячої людини рівномірно по всій поверхні. Хребет знаходить фізіологічний природний стан, виключаючи м'язове напруження. У лежачих хворих завдяки ортопедичним матрацам не виникають набряки і пролежні.

     Ортопедичні подушки мають анатомічну форму, яка виступає надійною підтримкою голови і шиї в процесі сну в самому сприятливому і найбільш вигідному положенні. Уздовж однієї зі сторін подушки є щільний валик, який у період сну забезпечує підтримку шийного відділу хребта та знижує навантаження на м'язи шиї. Спляча людина на такій подушці буде почувати себе дуже комфортно і сприятливо. Особливо лікарі рекомендують придбати ортопедичний матрац, якщо присутні проблеми зі спиною.

Сьогодні меблеві магазини надають споживачам різноманітні так звані ортопедичні матраци, які не тільки не приносять ніякої користі, а іноді навіть шкодять. Ортопедичні матраци та подушки необхідно купувати тільки в спеціалізованих магазинах, які можуть надати відповідні сертифікати.

 

×